×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۸  
true

خبرنگار افتخاری نماز باشید

با سلام

بدینوسیله به اطلاع کلیه شهروندان علاقمند و آشنا به موضوع خبرنگاری در حوزه نماز می رساند، ستاد اقامه نماز استان اصفهان در راستای برنامه های مصوب سال ۹۷ در نظر دارد مجموعه ای را تحت عنوان «باشگاه خبرنگاران نماز» تشکیل دهد تا افراد علاقمند به اخبار حوزه نماز بتوانند با عضویت در این باشگاه به عنوان خبرنگار افتخاری نماز با ستاد اقامه نماز استان همکاری نمایند.

 

این افراد می توانند با ارسال گزارشهای خبری (به همراه تصاویر) مرتبط با نماز به شماره (۰۹۱۳۰۵۵۱۳۹۰)در پیام رسان سروشِ ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این باشگاه فعالیت کرده و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز نقش چشمگیری را ایفا نمایند.

 

لازم به ذکر است کلیه اخبار واجد شرایط در سایت خبری ستاد اقامه نماز استان اصفهان به نشانی (www.esfehan.namaz.ir) درج خواهد شد.

 

علاقمندان جهت اعلام آمادگی خود می توانند نام ، نام خانوادگی و شماره همراه خود را به شماره سروش ستاد اقامه نماز استان اصفهان (۰۹۱۳۰۵۵۱۳۹۰) ارسال نمایند.

 

تذکر: کلیه افرادی که آمادگی خود را جهت عضویت در این باشگاه اعلام می نمایند به عنوان خبرنگار افتخاری با ستاد اقامه نماز همکاری خواهند داشت.

با تشکر

ستاد اقامه نماز استان اصفهان

true

false