×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

با برنامه ریزی و هماهنگی ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه سال جاری جلسه ای با هدف بررسی وضعیت فعالیتهای تعدادی از دستگاههای اجرائی استان در مورد نماز و فضای مجازی، اجرای برنامه های بومی سازی شده، برگزاری اجلاس استانی نماز و تقدیر از مدیران فعال در زمینه نماز  با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان و تعدادی از دبیران اقامه نماز دستگاهها در محل ستاد استان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن خیر مقدم دستور کار جلسه را مطرح نمود و از دبیران حاضر خواست تا نقطه نظرات خود را پیرامون موضوعات مطرح شده در جلسه ارائه نمایند.

سپس حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در خصوص اجلاس سراسری نماز که قرار است با موضوع نماز و فضای مجازی پایان آذرماه در بندرعباس برگزار گردد مطالبی را عنوان نمود و تأکید کرد با توجه به موضوع اجلاس که نماز و فضای مجازی تعیین گردیده و مقام معظم رهبری نیز بر آن تأکید فراوان دارند باید در زمینه تولید محتوای نمازی که مورد نیاز و علاقه مخاطب باشد بیش از پیش فعالیت نمائیم.

وی از کلیه دبیران اقامه نماز درخواست نمود گزارشی از فعالیتهایی که در زمینه فضای مجازی انجام داده اند ارائه نمایند.

در ادامه تعدادی از دبیران دستگاههای اجرائی استان برنامه های انجام گرفته خود را در زمینه فضای مجازی مطرح نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه مهرویان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در حوزه توافقنامه های منعقد شده فیما بین ستاد اقامه نماز و دستگاههای اجرایی و همچنین بومی سازی برنامه های ادارات مطالبی را عنوان نمود.

در خاتمه حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن جمعبندی مطالب مطرح شده در خصوص برگزاری نماز جماعت در ادارات و تشکیل اجلاس استانی نماز به منظور تقدیر از فعالین نماز مطالبی را عنوان نمود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false