×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

جلسه هم اندیشی و هم افزایی ستاد اقامه نماز استان اصفهان با مسئولین فرهنگی شرکت آبفا استان پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک روز سه شنبه ۹ مهرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجه الاسلام وثیق دبیر اجرائی امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در استان، فرخی مسئول فرهنگی ستاد اقامه نماز استان، هاشمی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت آبفا استان و مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان در محل دفتر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در راستای توسعه و تعمیم فرهنگ مصرف بهینه و آموزه های دینی و خصوصاً اقامه نماز با استفاده از پتانسیل و ظرفیت موجود در ائمه جماعات استان، جلسه هم اندیشی و هم افزایی ستاد اقامه نماز استان اصفهان با مسئولین فرهنگی شرکت آبفا استان پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک برگزار گردید.

 در ابتدای این جلسه حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ضمن خیر مقدم، ترویج و توسعه فرهنگ نماز در بین مدیران،کارکنان دستگاههای اجرایی و خانواده های آنان را ضروری دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان استفاده از ظرفیت نفوذ کلام ائمه جمعه و جماعات در دستگاههای اجرائی و مدارس را در راستای ترویج و توسعه فرهنگ صرفه جوئی  و مصرف بهینه و اصلاح الگوی سبک زندگی مؤثر و مفید دانست.

 در ادامه هاشمی دبیر ستاد اقامه نماز و مسئول فرهنگی شرکت آبفا استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیّتها و اقدامات صورت گرفته در راستای نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان آن سازمان و خانواده های آنان، از آمادگی آن سازمان جهت اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک با ستاد اقامه نماز استان خبر داد.

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر گردید، جهت برگزاری دوره آموزشی ۸ ساعته ضمن خدمت ویژه مدیران و کارکنان شرکت آبفا  استان  با حضور اساتید تخصصی نماز  و با موضوعات اصلاح سبک زندگی، آموزش نماز، خانواده مطهر و شیوه های مصرف بهینه برنامه ریزی و اقدام گردد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false